O firmie

Przedsiębiorstwo Transportowo - Handlowo - Usługowe "BIELASZKA" - jest firmą, która powstała w 1985 roku. W branży transportowej działamy nieprzerwanie od 1985 r., zajmując się przewozami krajowymi i międzynarodowymi. Od tak długiego okresu funkcjonowania na rynku zdobyliśmy bogate doświadczenie w dziedzinie transportu. Zostało one poparte kontaktami z wieloma firmami produkcyjnymi, które korzystają z naszych usług do dnia dzisiejszego. Traktujemy to jako świadectwo jakości wystawione przez współpracujących z nami kontrahentami. Firma posiada ubezpieczenie OC - przewoźnika do wysokości 100.000 USD.

W miarę upływu lat Firma otwarła 4 Stacje Kontroli Pojazdów w tym 2 Okręgowe, w których klienci z Jastrzębia Zdroju, Kończyc Małych, Ustronia i okolic jak również ze wszystkich miast Polski mogą dokonywać przeglądów technicznych pojazdów wszelkiego typu i rodzaju.

Oprócz tego Przedsiębiorstwo "BIELASZKA" zajmuje się dzierżawą atrakcyjnych powierzchni pod wynajem w Jastrzębiu Zdroju dla :Supermarket "BIEDRONKA", Kwiaciarnia "DEKOR", Sklep Obuwniczy, Restauracja" KONSUM", Sklep elektryczny, Firany, Apteka 24, Themedia i inne.

 

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów „Bielaszka” działa już prawie rok na rynku, otwarcie  punktu miało miejsce 1 Lipca 2006 roku. Firma przygotowała bogate otwarcie dla  przyszłych klientów serwując im przekąski z grilla oraz przepyszne piwko i napoje, oprócz tego przygotowaliśmy na tą okazję specjalny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla wielu uczestników otwarcia. Zorganizowaliśmy wiele zabaw i zapewniliśmy świetną muzykę, aby umilić Państwu czas. Otwarcie było udane, a  od tamtego czasu zaufały nam już setki klientów z terenu Podbeskidzia.


Zatrudniamy wykwalifikowanych diagnostów, a przeglądy pojazdów wykonywane są na sprzęcie najwyższej jakości, który pozwala nam na wnikliwe sprawdzenie każdego typu pojazdu. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju usług na rynku, ponieważ nie jest to nasza pierwsza stacja kontroli pojazdów a już czwarta to informacje dotyczące przeglądów są bardzo  świeże, bo ściśle ze sobą współpracujemy, a  jeśli chodzi o obsługę to staramy się aby była na jak najwyższym poziomie.


Tego samego dnia miało miejsce również otwarcie Serwisu naprawczego „ Martynek”, który znajduje się w tym samym budynku co nasza stacja.  Serwis oferuje dla swoich klientów:
wymianę oleju, klimatyzację, geometrię zawieszenia, diagnostykę komputerową silników. Oprócz tego wszystkie naprawy mechaniczne, elektryczne i blacharskie ( bezgotówkowe rozliczenia z ubezpieczalniami) samochodów osobowych i dostawczych. W swej ofercie posiadają również pomoc drogową i wypożyczalnię samochodów osobowych. Serdecznie polecamy warsztat, bo to świetni fachowcy a przede wszystkim solidni.

Projekt i wykonanie strony: themedia.pl
samochód zastępczy \ salon bmw 2 mazowieckie